Uudised

 

Septembris alustame uute kursustega,

Sooviavaldusi ootame alates 30.august,palume kindlasti eelregistreerida.

Palun panna kirja:

1. Kursuse päev kas laupäeval-1 kord nädalas või teisipäev/neljapäev õhtuti -2 korda nädalas

2. Ujumisoskus-näiteks: ei oska üldse, aga on veega sõber, kardab vett, ujub pea püsti 5m, sukeldub, ujub selili jne.

3. Lapse vanus

Avaldused palun saata mõlemale e-maili aadressile: marika@ujuma.ee ja marika@tidmar.ee

Septembri alguses  täpsustame kellaajad ja kuupäevad.

 

____________________________________________

 

 

 

VETERANIDE SUVEMÄNGUD

52.Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu Suvemängud peeti sel aastal Vinnis. 3. ja 4. augustil toimunud mõõduvõtmisel võisteldi kergejõustikus ja veel 7 spordialal. Pärnu ujumisklubi UCA värvides olid Pärnumaad ujumises esindamas 4 naist, kes mahtusid 3 vanuserguppi.

Naiste vanuseklassis 45+ saavutas Eveli Vainikk ajaga 39,63 sek 1. koha. Kõige tihedama konkurentsiga naiste vanuseklassis N50+ oli Viive Künnapuu tulemus 42,18 sek väärt 3. kohta
ja kohe tema seljataga lõpetas 4. kohal Rita Soovik, aeg 47,51 sek. Ala maksimumpunktid tõi Pärnumaa naistele vanuseklassis N55+ võistelnud Marve Õnnik ajaga 42,04 sek.

Vaatamata tublidele tulemusetele piirkonna koondtulemusse ujumise 6. koht ei mahtunud ning
kõikide alade kokkuvõttes Pärnumaale seega I grupis 4. koht.

 

_____________________________________________

 

 

AVAVEEUJUMINE

27.juulil toimus juba 26. korda Väikese väina avaveeujumine, millest võttis sel aastal osa rekordilised 168 sportlast. Kindlasti andsid siin oma panuse kenasti kõrged õhu- ja veetemperatuur. Distantsi jooksul küljelt ja finišikoridoris tagant puhunud mõõdukas tuul tähendas ka eelmise aastaga paremaid tulemusi.

Pärnu ujumisklubi UCA värvides olid sel korral võistlustules 3 ujujat. Rando Vainikk saavutas ajaga 31 min ja 25 sek omas vanuseklassi 3. koha (üldarvestuses 8. koht). Kaugele ei jäänud ka Raido Vainikk ja Carl Robert Soovik, kes ujusid välja vastavalt vanuseklassi 5. ja 6. koha. Aeg 33 min 04 sek andis Raidole üldarvestuses 12. koha ja Carl Roberti tulemus 33 min ja 39 sek oli väärt üldarvestuse 16. kohta.

Avaveeujumise hooaeg veel kestab ja loodetavasti tuleb peatselt uusi teateid.

 

 

__________________________________

 

Kahe Silla Ujumisretk 2019

20. augustil toimub Pärnus traditsiooniline, juba 6. Kahe Silla Ujumisretk. Ootame teid osalema kas pikal, 4 km distantsil – Uue silla juurest kuni Kesklinna sillani või lùhendatud distantsil, mis saab alguse väliujula juurest.
Kellaajad:
10.00-11.30 registreerimine Papiniidu silla all
12.00 põhidistantsi start
12.30 lühendatud distantsi start väliujula juurest
14.00 autasustamine Kesklinna silla juures Retkest osavõtutasu on 10eurot (maksmine kohapeal) Ujuda võib igas riietuses, abivahendeid me ei kasuta, kuid väga olulised on ennast nähtavaks tegevad valged või värvilised mütsid. Hea, kui retkest osavõtjal on julgestuspoi. Riided ja kotid transpordime finiśipaika.
Igale osavõtjale Pärnu Kahe Silla 6. ujumisretke unikaalne meene ja diplom. Kesklinna silla juures ootab kuum tee ja snäkilaud.
Registreerida 15. augustiks aadressil marika@tidmar.ee Info telefonil 56452253

 

 

_____________________________________________

 

 

Keilas peetud Euronics Junior Keila Cup ujumisvõistlustel saavutas Laura Tammik 13.-14. a. tüdrukute seas III koha 400m vabaltujumises ajaga 4.52,38

Remi Tammik saavutas 14.-15. a. poiste seas 4. koha 50m seliliujumises ajaga 30,05 kaotades kolmandale kohale 1 sajandikuga ja 5. koha 100m vabaltujumises ajaga 58,54

Kaisa Kannus saavutas 6. koha 100m rinnuliujumises ajaga 1.27,04

Raido Vainikk saavutas 6. koha 400m vabaltujumises ajaga 4.34,72 ja 100m kompleksujumises ajaga 1.07,05

Pildil Laura Tammik.

 

 

_________________________________________

 

 

Tartu Auras lõppenud Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlustel võitis Aurelia Roos (Pärnu SK) kokku viis medalit, neist kaks olid meistrimedalid – 50m vabaltujumise finaali lõpetas Aurelia ajaga 27,68 ja 100 m vabaltujumise finaali ajaga 1.00,39. 50m stardis oli kokku 80 noorema vanuseklassi ehk 2004. a. sündinud ja nooremat tütarlast ja 100m vabaltujumises startis 62 noort ujujat.

Kolm III kohta saavutas Aurelia 100m liblikujumises ajaga 1.09,94, 50m seliliujumises ajaga 32,30 ja 50m liblikujumises ajaga 29,58

Laura Tammik võitles end finaali ja saavutas 6. koha 200m vabaltujumises ajaga 2. 18,69, samuti pääses 100m vabaltujumise finaali.

Finaali jõudis ka endast 2 aastat vanematega võistelnud Remi Tammik 100 ja 200m seliliujumises.

 

 

_________________________________________

 

 

Tartus pikal rajal peetud Finiś Cup´i ujumisvõistlused peeti kolmes vanuserühmas ja Pärnu SK ujujad saavutasid palju auhinnakohti.

Kaisa Kannus saavutas keskmises vanuseklassis (T04-05) I koha 100m rinnuliujumises ajaga 1.26,29

Denis Moskalenko saavutas nooremas vanuseklassis(P05 ja nooremad) II koha 100m rinnuliujumises ajaga 1.16,18, I koha 200m rinnuliujumises ajaga 2. 49,54

Aurelia Roos saavutas 100m vabaltujumises absoluutarvestuses ja keskmises vanuseklassis III koha ajaga 1.02,20, III koha absoluutvanuses 50m liblikujumises 29,69, III koha 100m seliliujumise keskmises vanuses 1.12,26, I koha absoluutarvestuses 50m vabaltujumises ajaga 27, 86

Rando Vainikk saavutas vanemas vanuseklassis 100m vabaltujumises II koha ajaga 53,70, III koha 400m vabaltujumises ajaga 4.25,57, II koha 100m seliliujumises ajaga 1.02,20 III koha 100m liblikujumises ajaga 1.01,14, I koha 50m vabaltujumises 24,31

Remi Tammik saavutasnooremas vanuseklassis 100m vabaltujumises III koha ajaga 58,96, III koha 200m vabaltujumises 2.09,97, I koha 100m seliliujumises a 1.07,17, I koha 200m seliliujumises ajaga 2.23,53, mis andis absoluutarvestuses II koha.

Laura Tammik saavutas keskmises vanusklassis 400m vabaltujumises III koha ajaga4.57,97, III koha 200m vabaltujumises ajaga 2.20,18, absoluutvanuses II koha 200m seliliujumises ajaga 2.37,48

Silver Saulep saavutas nooremas vanuseklassis 200m rinnuliujumises III koha ajaga 3. 02,66

Carl Robert Soovik saavutas keskmises vanuses (P2003-2004) 200m rinnuliujumises III koha ajaga 2.51,57, I koha 400m kompleksujumises ajaga 5.39,97

 

 

__________________________________________

 

 

Noortesarja finaalvõistlustel Keilas saavutas Laura Tammik T-2005 II koha 400m vabaltujumises ajaga 4.45,86

Denis Moskalenko P-05 saavutas 4. koha 100m rinnuliujumises ajaga 1.14,08

Remi Tammik P-05 saavutas 4. koha 100m seliliujumises ajaga 1.03,08, millega parandas enda nimele kuuluvat Pärnu noorte rekordit pea 2 sekundiga, 5. koha 100m vabaltujumises ajaga 58,15

Raido Vainikk P-05saavutas 5. koha 200m kompleksujumises ajaga 2.25,77

Loore Mets T-08 saavutas6. koha 100m kompleksujumises ajaga 1.20,44

 

__________________________________________

 

 

07.juunil toimub Sprindimimevõistlus.

Juhendi leiad siit

 

 

_____________________________________________

 

 

 

ÕNNITLEME!

Nädalavahetusel toimunud Pärnu Spordikooli Esivõistlustel ujuti mitmeid uusi Pärnu rekordeid.

Aurelia Roos parandas enda nimele kuuluvaid noorte- ja juunioride rekordeid 50m vabaltujumises ajaga 27,21

Annika Vainikk parandas enda nimele kuuluvat 400m kompleksujumise rekordit  3 sekundiga- uus aeg 5.09,54

Rando Vainikk pùstitas uueks Pärnu rekordiks 400m vabaltujumises aja 4.07,12. Eelmine rekord kuulus Tõnu Annuse nimele 1988. aastast ajaga
4.10,50

Võistluste eriauhinna pälvisid Annika Vainikk, Laura Tammik, Rando Vainikk, Raido Vainikk.

 

_____________________________________________

 

 

17.-18.mai toimuvad Pärnu SK Esivõistlused

Juhendi leiad siit

 

 

____________________________________________

 

 

Leedus, Anykśćiai Sprindivõistlustel ujuti mitmeid tublisid isiklikke.

Palju Õnne! Denis Moskalenko esimese Pärnu noorte rekordi puhul! 50m rinnuliujumises alistus 1989. aastast Jaak Hännile nimele kuulunud rekord, uus aeg 32,29

Annika Vainikk saavutas vanemas vanuseklassis II koha 100m vabaltujumises ajaga 57,65, 50m vabaltujumises sündis uus Pärnu rekord 26,80 ja napp kaotus kolmandale kohale.

Aurelia Roos saavutas 14.-15. a. seas terve medalikomplekti-I koht 50m liblikat 29,08, mis on uuteks Pärnu linna rekorditeks, II koha 50m vabaltujumises ajaga 27,38, mis on uus Pärnu noorterekord ja uus juunioride rekord (eelmine kuulus Arina Garśina nimele) ja III koha 100m vabaltujumises uute noorte- ja juunioride rekordiga 59,46

Õnnitleme samuti selle võistluse finaliste:

Silver Saulep (13 a.  ja nooremad) 4. koht 50m rinnuliujumises, 6 kohad 50m selili- ja 100m rinnuliujumises

Laura Tammik 5. koht 50m selili

Raido Vainikk 5. koht 50m selili

Rando Vainikk 5. koht 50m selili

Annika Vainikk 5. koht 100m liblikat

 

_____________________________________________

 

Vabariiklikul Noortesarja ujumisvõistluse  III etapil Keilas saavutas tütarlaste nooremas vanuseklassis T-08 Piia Miranda Peralta  50m liblikujumises II koha ajaga 36,90 ja III koha Loore Mets ajaga 38,08. Loore saavutas veel 4. koha 100m kompleksujumises ajaga 1.24,45 ja Piia  6. koha ajaga 1.24,87

2005. a. sündinute  seas saavutas Denis Moskalenko II koha 100m rinnuliujumises ajaga 1.12, 41, esikohale kaotas ta ainult 5 sajandiksekundit ja uuest Pärnu noorterekordist jäi lahutama vaid 1 sajandiksekund.

Samas vanuses saavutas Raido Vainikk 4. koha 100m liblikujumises ajaga 1.06,78 (kaotus III kohale 8 sajandikku) ja 200m kompleksujumises ajaga 2.29,70

Laura Tammik saavutas 4. koha 400m vabaltujumises ajaga 4.57,75 ja 6. koha 100m liblikujumises ajaga 1.16,19

Remi tammik saavutas 6. koha 100m liblikujumises ajaga 1.08,30

 

 

______________________________________________

 

 

Ujumisvõistlustel Mad Wave Challenge saavutasid Pärnu SK ujujad mitu auhinnakohta. Vanuses 2005.-2006. a. sùndinud poistest saavutas:

Denis Moskalenko II koha 100m rinnuliujumises ajaga 1.16,00 ja II koha 200m rinnuliujumises ajaga 2.45,39

Remi Tammik saavutas III koha 100m seliliujumises ajaga 1.06,45 ja II koha 200m seliliujumises ajaga 2.23,66

Raido Vainikk saavutas 6. koha 100m liblikujumises ajaga 1.08,01

Carl Robert Soovik (vanuses 2003-2004. ) oli 5. 200m rinnuliujumises ajaga 2.48,23

Aurelia Roos saavutas absoluutvanuses 6. koha 50m vabaltujumises ajaga 28,44

 

 

 

 

 

_____________________________________________

 

 

Meie väikesed käisid Valmiera võistlustel ja olid tublid:

Kaisa Sofia Kokk (07.-08. a.s. ) saavutas 100m vabaltujumises I koha
ajaga 1.13,59

Kerhard Kiviselg (07-08)saavutas  50 m seliliujumises III koha ajaga
40,94    III koha 100m kompleksujumises ajaga 1.25,94  III koha 100m
vabaltujumises ajaga 1.15,09

 

___________________________________________

 

 

Tartus lõppenud Baltimaade Meistrivõistlustel olid võidukad Eesti täiskasvanute-, juunioride- ja noorte koondised. Pärnu ujujatest andsid oma panuse selleks Annika ja Rando Vainikk ja noorte arvestuses Aurelia Roos.

Annika Vainikk saavutas 100m vabaltujumises II koha ajaga 58,71, esikohast eraldas teda vaid 8 sajandikku. Naiste teatenelik 4x100m vabalt, mille II etappi ujus Annika, saavutas I koha.

100m liblikujumises ujus Annika eelujumises uueks Pärnu rekordiks aja 1.06,49 ja finaalis tuli ajaks 1.05,59 ja tubli 4. koht.
Aurelia Roos saavutas noorte arvestuses II koha 100m vabaltujumises ajaga 1.01,19,

I koha 4x100m vabaltujumises, kus Aurelia ujus avaetapil ning   II koha 4x100m kombineeritud teateujumises.

 

 

_____________________________________________

 

 

Pärnu Spordikooli Sajaste Mitmevõistlusel ujus Remi Tammik oma esimese oodatud Pärnu noorterekordi 100m seliliujumises ajaga 1.05,12. Eelmine kuulus Karpo Korõtko nimele 1998. aastast ajaga 1.05,34.

Aurelia Roos ujus üle Arina Garśinale kuuluvad 100m rinnuliujumise Pärnu noorte ja juunioride rekordid aastast 2011, uus rekordaeg on 1.17,65. Kokkuvõttes saavutas Aurelia Roos I koha keskmises vanuseklassis, III koha saavutas Laura Tammik.

Noorema vanuseklassi poistest võitis Silver Saulep kokkuvõttes III koha.
Vanema vanuseklassi tüdrukutest oli esimene Greete Marleen Pärn, vanema vanuseklassi poistest II koha saavutas Karl Mattias Tammeniit

 

_____________________________________________

 

 

Tartus lõppenud Eesti Karikavõistlustel saavutas Pärnu SK ainult 10 ujujaga (võistkonnas 20) 156 punktiga 12.koha(osa võttis 20 klubi).

Suurema panuse andis Annika Vainikk, kes saavutas 200m kompleksujumises III koha ajaga 2.26,14, mis on ka uueks Pärnu rekordiks, 100m vabaltujumises III koha ajaga 59,56 ja II koha 50m vabaltujumises ajaga 27,29

Aurelia Roos saavutas 100m vabaltujumises 4. koha ajaga 1.00,48 Rando Vainikk saavutas 6. koha 50m seliliujumises  ajaga 28,67

Tublid punktitoojad olid Annika Vainikk 55 punktiga, Rando Vainikk, Aurelia Roos, Laura Tammik, Carl Robert Soovik, teatemeeskonnad, kuhu kuulusid mix ehk segateates Annika, Rando, Denis Moskalenko, Aurelia ja noorte poiste teatenelik-Remi Tammik, Raido Vainikk, Denis Moskalenko, Carl Robert Soovik

 

_____________________________________________

 

15.-16.03.2019 toimub sajaste mimevõistlus.

Juhendi leiad siit

 

 

_____________________________________________

 

Õnnitleme!

Noortesarja II etapil Tallinnas Sõle ujulas olid võistlemas nelja vanuseklassi noored ujujad.

2008. a. sündinud tüdrukute seas saavutas Loore Mets III koha 100m kompleksujumises ajaga 1.26,87 ja 50m vabaltujumises 4. koha ajaga 33,79

Dmitri Sillaste saavutas 4. koha 50m liblikujumises ajaga 38,50, Piia Miranda Peralta saavutas 5. koha 100m kompleksujumises ajaga 1.27,71

2005. a. sündinud poiste seas saavutas Remi Tammik II koha 100m vabaltujumises ajaga 58,84 ja III koha 100m seliliujumises ajaga 1.05,46

Raido Vainikk saavutas samas vanuseklassis  III koha 200m kompleksujumises ajaga 2.26,91 ja 6. koha 100m liblikujumises ajaga 1.06,67

Laura Tammik (2005)saavutas 5. koha 100m liblikujumises ajaga 1.17,72 ja 4.koha 400m kompleksujumises ajaga 5.38,57

Carl Robert Soovik (2004) saavutas 5. koha 400m kompleksujumises 5.28,19

 

 

_____________________________________________

 

 

Pärnumaa 39. Talimängude raames on jäänud veel üks ala- ujumine. Üritus toimub 16.veebruaril kell 9.30 soojenduse algusega ja 10.00 stardiga Pärnu Koidula gümnaasiumi ujulas (Metsa 21,Pärnu).
On lisatud juurde üks vanuseklass:
PT 2003 ja hiljem sündinud;
MN 1985-2002;
MN 1884 ja varem sündinud.

Distantsid: 100m vabalt, rinnuli, selili ja 4x 50 m teateujumine vabalt;Võistlused on individuaal ja võistkondlikud. Kõik ujumised ujutakse otse finaalidena.Kõikides vanuseklassides saab startida võistluspäeval kavas olevatel aladel kõikidelindividuaal ja teateujumises.

Võistkondliku paremusjärjestuse selgitamiseks lähevad arvesse kõik lõpetanud võistlejad,kusjuures I koht annab 25 punkti, II 22,III 20, 4. 18, 5.17 jne…

Teatevõistkondade moodustamisel vanusepiiranguid ei ole,kuid arvestus toimub eraldi naistele ja meestele.
Registreerimislehel märkida võistleja sünniaasta.
Registreerimine lõpeb 14.02 kell 24.00, parandused või täiendused võistluspäeva hommikul kella 9.30-ni.
Võistluste peakohtunik: Marika Tikkerbär  56452253.
Edasine info: Kaiu Kustasson; kaiu.kustasson@gmail.com  5149380.
Sportlike soovidega Kaiu Kustasson

 

 

___________________________________________

 

 

Pärnus toimus Suur Mitmevõistlus ujumises, kus kahe päevaga ujuti kokku 1000m- 200m liblikat,200m selili, 200m rinnuli, 200m vabalt ja 200m kompleksi.

Avapäeval pùstitas Annika Vainikk SK/Audentes kaks Pärnu linna rekordit esiteks 200m liblikujumises 2.28,01 ja 200m seliliujumises 2.22,53,mõlemad kuulusid tema enda nimele. Kokkuvõttes kuulus Annikale esikoht, teise koha saavutas Polina Timofejeva Viimsi Veeklubist ja kolmanda koha Aurelia Roos, kes 200m kompleksujumises pùstitas uueks tùtarlaste rekordiks 2.34,87. Eelmine rekord kuulus Margrit Toomani nimele 1985. aastast ajaga 2.35,30.

Vägeva ùllatuse tegi Rando Vainikk SK/Audentes, kes pùstitas oma esimese Pärnu linna absoluutrekordi 200m vabaltujumises ajaga 1.56,09. Eelmine rekord kuulus Endri Vinteri nimele ajaga 1.57, 81 aastast 2011. Kokkuvõttes kuulus Randole III koht. Esimene oli Armin Evert Lelle Viimsi Veeklubist ja II Rinel Pius Viimsi Veeklubist.

Poiste nooremas vanuseklassis saavutas I koha Oskar Malva SK ja II koha Rasmus Toodu SK ning III koha Paul Tammesson  SK

 

 

 

_____________________________________________

 

 

Audentese Karikavõistlustel võitsid Pärnu SK ujujat kolme ala kokkuvõttes 5 karikat.

Annika Vainikk valis seekord kompleksid-100,200 ja 400m kompleksi. Kahel esimesel alal parandas ta enda nimele kuuluvaid Pärnu linna rekordid 1.07,78 ja 2.26,22. 400 m tulemus oli 5.13,44

Aurelia Roos saavutas 50, 100 ja 200m seliliujumises ajad 31,54, 1.08,01 ja 2.29,01 ning saavutas noorte II koha

Rando Vainikk ujus 50, 100, 200 vabalt ja punktide kogusummas III koht aegadega 25,02, 53,43 ja 200m alla 2 minuti-1.59,70

Laura Tammik saavutas komplekside arvestuses noorte III koha aegadega 1.14,50, 2.37,64 ja 5.42,69

Remi Tammik saavutas seliliujumise arvestuses noorte III koha aegadega 30,95, 1.06,67 ja 2.22,71

 

____________________________________________

 

 

01.-02.02.2019 toimub Suur Mimevõistlus

Juhendi leiab siit

 

 

_____________________________________________

 

 

Õnnitleme!

Pärnu Spordikooli Nelja Ala Mitmevõistluses tuli punkide alusel tütarlaste vanemas vanuseklassis võitjaks Annika Vainikk SK/Audentes, kes ujus 200m seliliujumises uueks Pärnu linna rekordiks aja 2.24,19. Eelmine kuulus Eliise Priimanile 2.26,77 2012. aastast.

Teise koha saavutas Aurelia Roos SK, kes läbis 50 m liblikat ajaga 29,14 ja parandas enda nimele kuuluvaid Pärnu rekordeid. Kolmas koht läks Järveotsa Gumnaasiumi SK-le, Greete Saarele.

Tütarlaste nooremas vanuseklassis oli esimene Polina Timofejeva Viimsi Veeklubist, teine Laura Tammik Pärnu SK ja kolmas Camilla Kütt Viimsi Veeklubist.

Poiste vanemas vanuseklassis I Armin Lelle Viimsi veeklubi, II koht Rando Vainikk Pärnu SK/ Audentes  III koht Rinel Pius Viimis Veeklubi

Nooremas vanuseklassis I koht Konrad Sepp Viimsi Veeklubi, II koht Raido Vainikk Pärnu SK ja III koht Mirko Nõmm Viimsi Veeklubi

 

 

_____________________________________________

 

 

18.-19.jaanuaril toimub Nelja Ala Mimevõistlus

Juhendi leiad siit

 

 

_____________________________________________

 

Pärnu SK ujujad saavutasid täiskasvanute Eesti Lühiraja Meistrivõistlustel kolm kolmandat kohta. Selle eest hoolitsesid kaksikutest õde-venda Annika ja Rando Vainikk.

Annika saavutas III koha 100m vabaltujumises Pärnu rekordajaga 57,37 ja 200m vabaltujumises ajaga 2.06,50 samuti parandades enda nimele kuuluvat Pärnu rekordit.  50m vabaltujumises ujus Annika eelujumises Pärnu rekordiks aja 26,89. 400m vabaltujumises saavutas Annika 4. koha ajaga
4.31,36

Rando saavutas eriti magusa III koha 50 m seliliujumises tubli ajaga
26,18 edestades oma trennikaaslast Alex Ahtiaisen´ it 11 sajandiksekundiga. Rando parandas kõigil aladel vägevalt oma isiklikke tippaegu-100m kompleksi ujus ta alla 1 minuti 59,85 ja finaalis 59,33;
50 m vabaltujumise finaalis 24,04; 100 m seliliujumises saavutas Rando 4. koha ujudes eelujumises 57,06 ja finaalis lausa 56,83.

Tublisid aegu näitasid ka meie noorujujad, kes ridamisi parandasid oma isiklikke. Nii mõnigi pääses absoluutarvestuses finaali. Aurelia Roos parandas enda nimele kuuluvat 100m liblikujumise Pärnu noorterekordit ujudes finaalis ajaga 1.08,03. 100m kompleksujumise eelujumises võttis Aurelia oma nimele Laura Kalveti 2016. a. ujutud Pärnu noorterekordi
ajaks-1.09,79 ja Õhtuses finaalis parandas seda niipalju, et sai enda nimele ka Pärnu juunioride rekordi, mis kuulus aastast 2017 Annika Vainikki nimele. Alistus ka 50m rinnuliujumise noorterekord-eelujumises parandas ta enda nimele kuuluvat rekordit 36,03 ja finaalis Arina Garśinale kuuluvat rekordit 2011.

 

 

____________________________________________

 

07.detsembril toimuvad piparkoogivõistlused.

Juhendi leiab siit

 

_____________________________________________

 

Õnnitleme!

Tallinnas Kalev Open ujumisvõistlustel saavutas Rando Vainikk II koha 50m seliliujumises ajaga 26,86 ja III koha 100m seliliujumises ajaga 58,72

Annika Vainikk saavutas II koha 100m vabaltujumises ajaga 58,58 ja II koha 200 m vabaltujumises ajaga 2.07,68

Aurelia Roos pääses absoluutvanuses 100 m seliliujumises 6-na finaali ja lõpetas 4. kohaga ajaga 1.08,03 ning pùstitas sellega Pärnu uue asoluut-, juunioride- ja noorterekordi. Eelmine noorterekord kuulus Eliise Priimani nimele ja absoluut-, juunioride rekord Annika Vainikki nimele.

 

 

____________________________________________

 

 

Vabariikliku Noortesarja I etapil Keilas ujusid medalitele:

Loore Mets, kes saavutas 11. a. tùdrukute seas II koha 200m vabaltujumises ajaga 2.54,56 ja III koha 50m vabaltujumises ajaga 34,35.

Denis Moskalenko saavutas 14. a. poiste seas II koha 100m rinnuliujumises ajaga 1.12,43

Remi Tammik 14. a. saavutas III koha 100m vabaltujumises ajaga 1.00,01, III koha 100m rinnuliujumises ajaga 1.06,60

Tihedas konkurentsis saavutas Laura Tammik 14. a. 5. koha 400m vabaltujumises 5.10,92. Raido Vainikk 14. a. saavutas 5. koha 100m seliliujumises 1.09,33 ja 6. 400m vabaltujumises 4.47,02, Piia Miranda Peralta 11. a. saavutas 6. koha 50m vabaltujumises ajaga 35,91

 

 

_____________________________________________

 

Õnnitleme!

Tartus Aura Cup ujumisvõistlustel saavutas Aurelia Roos 50 m vabaltujumises absoluutarvestuses   II koha ajaga 27.98 ja parandas seega Eliise Priimani nimele kuulunud Pärnu linna noorterekordit,

100m liblikujumises saavutas absoluutarvestuses III koha ja juunioride arvestuses II koha ajaga 1.10,83,

50m liblikujumises saavutas III koha ajaga 30,08

50 m seliliujumises III koha 31,70

100 m vabaltujumises absoluutarvestuses III koha ajaga 1.02,26

 

Remi Tammik saavutas noortearvestuses I koha 100m seliliujumises ajaga 1.06,47

I koha 50m seliliujumises ajaga 31,29

I koha 100m vabaltujumises ajaga 59,84

II koha 50 m vabaltujumises 27,14

 

Denis Moskalenko saavutas noortearvestuses I koha 100m rinnuliujumises ajaga 1.15,28

I koha 50 m rinnuliujumises ajaga 33,70

 

Raido Vainikk saavutas noortearvestuses II koha 50 m seliliujumises ajaga 31,61

III koha 100m vabaltujumises ajaga 1.02,00

 

 

 

 

____________________________________________

 

16.-17.novembril toimuvad Pärnumaa Meistrivõistlused.

Juhendi leiab siit

 

_____________________________________________

 

Õnnitleme!

Aurelia Roosi, kes Leedus, Paneveźyses  püstitas Darius Grigalionise karikavõistlustel 13.-14. aastaste tütarlaste seas I koha 50 m liblikujumises uue Pärnu noorte-, juunioride- ja täiskasvanute rekordiga 29,63. Eelmine rekord kuulus Annika Vainikki nimele.Aurelia saavutas I koha 50 m seliliujumises ajaga 31,98 , II koha 50 m vabaltujumises ajaga 28,46 ja nelja ala kokkuvõttes I koha 2085 punktiga.

Denis Moskalenko saavutas 13.-14- aastaste poiste seas II koha 50 m rinnuliujumises ajaga 33,47 ja kokkuvõttes III koha 1465 punktiga

Remi Tammik saavutas II koha 50 m vabaltujumises ajaga 27,14

_____________________________________________
2.-13.oktoobril toimuvad komleksujumise võistlused
Juhendi leiad siit

_____________________________________________

28.september toimuvad Pärnu pikamaaujumise võistlused
JUHEND-i leiad siit

_____________________________________________

Täname kõiki, kes sel tuulisel ja märjal päeval, meie riigi taasiseseisvumispäeval, osalesid Pärnu kahe silla viiendal ujumisretkel!
Sõltumata sellest, kui kaua see loodusega rinda pistmine kestis ja kas finišisse jõuti omal jõul või paadi abil, kõik on ületanud iseend ja olnud väga tublid!
Veelkord, kummardus kõigile osalejatele! Ja tänusõnad ning kummardus ka neile, kes aitasid kaasa selle toreda ürituse läbiviimisele ja sujuvale kulgemisele ja kes hoolitsesid osavõtjate kosutamise eest pärast finišit!
Siit leiate ka mõned pildid:

https://www.dropbox.com/sh/0kkt2pboid6mcuz/AAAkodkiC5IWmDQlIen7Vv65a?dl=0

____________________________________

 VIIES Kahe Silla Ujumisretk 2018

 V Kahe Silla ujumisretk Pärnu jõel toimub 20. augustil, korralduse hõlbustamiseks palume eelregistreeruda e-posti aadressil marika@ujuma.ee 15. augustiks. Eelregistreerimisel palume märkida distants (põhi-/lühendatud), täisnimi, sünniaeg (aa.kk.pppp) ja esindatav klubi/omavalitsus.
Ajakava:
10.30-11.30 registreerimine Papiniidu silla all
12.00 põhidistantsi start Papiniidu silla alt
12.30 lühendatud distantsi start väliujula juurest (1km)

Retkest osavõtu tasu on 10 € (maksmine kohapeal), lapsed võivad osaleda üksnes lapsevanema nõusolekul. Osavõtutasu sisaldab V-ndale retkele pühendatud medalit ja diplomit.

Korraldajate poolt tehakse enne ujumist ohutusinstruktaaž, ujumist saadab turvapaat. Ujutakse tavalises ujumisriietuses, kuid võib ka kalipsoga. Tungivalt soovituslikud on kõik enese vees nähtavaks tegemise vahendid: oma äranägemise järgi võib kaasa võtta ujumispoi, eelistama peab heledat ujumismütsi jne.

 

_____________________________________________

 

Õnnitleme!

Keilas, noorte ujujate hooaja viimasel võistlusel Junior Keila Cup olid

Pärnu Spordikooli ujujad tublid.

Denis Moskalenko saavutas kolm esikohta vanuses 13. a. ja nooremad – 50
m rinnuliujumises ajaga 34,14, 100m rinnuliujumises ajaga 1.17,83 ja
100m kompleksujumises ajaga 1.09,66.

Remi Tammik saavutas esikoha 100m seliliujumises ajaga 1.07,81 ja
pùstitas selle ajaga 13. a. ja nooremate poiste võistluse rekordi. II
koha saavutas Remi 100m vabaltujumises ajaga 1.03,08 ja kaks kolmandat
kohta- 50m vabaltujumises 28,24 ja 50m seliliujumises 32,15.

Aurelia Roos saavutas 13-14. a. tüdrukute seas II koha 50m
seliliujumises ajaga 31,81,   II koha 50m liblikujumises ajaga 30,31 ja
III koha 100m seliliujumises ajaga  1.10,72.

Raido Vainikk saavutas III koha  100m vabaltujumises 13. a. ja nooremate
seas  ajaga 1.03,81.

 

_____________________________________________

 

Õnnitleme!

Tartus lõppenud Eesti Meistrivõistlustel said Pärnu SK ujujad medaleid
igas vanuseklassis.

Annika Vainikk hoolitses selle eest, et absoluutvanuses tuli Pärnusse
kaks medalit-hõbe 200m vabaltujumises ajaga 2.08,52 ja pronksmedal 100m
vabaltujumises ajaga 58, 87, 400m vabaltujumises saavutas Annika 4.
koha uue Pärnu rekordiga 4.37,40 (eelmine rekord kuulus Angela Leedu
nimele ajaga 4.42,90 1984. aastast)

Rando Vainikk saavutas juunioride arvestuses III koha 50 m
seliliujumises ajaga 27,67

Aurelia Roos  saavutas noorte vanuseklassis III koha 50m liblikujumises
ajaga 30,93 ning 50 m vabaltujumise tulemusega 28,10 täitis Aurelia
Põhjamaade Meistrivõistluste normatiivi.

 

______________________________________________

 

Õnnitleme!

Annika Vainikk saavutas  Riias Läti ujumis Meistrivõistlustel 200 m
vabaltujumises II koha  ajaga 2.08,42  ja  parandas sellega enda nimele
kuuluvat Pärnu absoluutrekordit.

 

______________________________________________

 

Ujumisüritus “Oskan ujuda” Pärnu Spordikooli ujulas.
Ujume 100m rinnuliasendis, sukeldume, teeme 3 min meritähte, ujume 100m seliliasendis.
Oodatud on kõik, kes vähegi vee peal püsivad, kes soovivad midagi juurde
õppida. Tule ja katseta! Ujumine ei ole aja peale, aga kui soovid, siis
palun.Üritus on kõigile tasuta!

Oled oodatud neljapäeval, 14. juunil kell 18.00-20.00 ja teisipäeval,
19. juunil  samal ajal.

 

______________________________________________

Õnnitleme!

Eesti Noortesarja finaalis saavutasid 2005. a. sùndinud poisid kolm III
kohta.

Avaalal 50 m vabaltujumises tegi Remi Tammik kohe hea alguse ja saavutas
III koha ajaga 27,85.

Võistluste teises osas ujutud 100m selili tõi Remile teise III koha
tubli ajaga 1.06,85

Kolmanda III koha eest muretses Denis Moskalenko, kes läbis 100m rinnuli
1.16,71

Aurelia Roos T-2004 saavutas 4. koha 100m liblikujumises 1.12,86 ja 6.
koha 100m seliliujumises 1.10,77

 

______________________________________________

Õnnitleme!

Aurelia Roosi, kes sai väikese vahega hakkama mitme 13-14.
aastaste tùtarlaste rekorditega: Pärnu Sprindi Mitmevõistlusel ujus
Aurelia 50 m seliliujumise uueks rekordiks 31,67.

Pärnu Spordikooli Esivõistlustel parandas Aurelia 100m liblikujumise
rekordit ajaga 1.09,50, mis kuulus 1990. aastast Triin Seppeli nimele
ajaga 1.11,80

______________________________________________

 

25.-26.mail toimuvad Pärnu SK Esivõistlused

Juhend

 

______________________________________________

 

18.mail toimuvad Sprindi Mitmevõistlused.

Juhend

 

______________________________________________

 

Leedus, Anykśćiais toimusid juba 20. korda Rahvusvahelised
Sprindivõistlused.

Pärnu Spordikooli ujujatest näitasid auhinnaväärilisi tulemusi just
nooremate vanuseklasside võistlejad.

Denis Moskalenko (vanuses 13 ja nooremad) pääses finaalidesse ehk kuue
parema hulka kõigil neljal ujutud distantsil -teise ajaga 50 m rinnuli
34,79, finaalis ta oma kohta ei loovutanud ja tulemuseks vägev  II koht
ajaga 33,78;   neljanda ajaga pääses ta 50 m vabaltujumises 28,08
finaalis 5. koht 27,95; viiendana 100m rinnuliujumises 1.16,79, finaalis
4. koht 1.14,41 ja viiendana 100 m vabaltujumises 1.01,69 finaalis 6.
koht 1.02,19

Remi Tammik (13 ja nooremad) näitas häid tulemusi põhialal
seliliujumises. 100 m seliliujumises pääses teisena finaali ajaga
1.07,30 ja õhtul finaalis parandas oma aega veelgi ja  auhinnaks II koht
1.07,12; 50 m seliliujumises pääses finaali viiendana 32,82 ja
lõpptulemuseks 4. koht ajaga 31,86. 50 ja 100m vabaltujumises saavutas
Remi 7. koha ehk oli finaali 1. varuujuja, aegadega 28,35 ja 1.02,24

Aurelia Roos (14-15 a.) saavutas 50m liblikujumise eelujumistes teise
koha ajaga 30,24 ja õhtul tasavägises finaalis võttis II koha ajaga
30,09.    50 m seliliujumises andis aeg 32,52 seitsmenda tulemuse.

Napilt finaalist ehk 7. koha saavutas veel Laura Tammik (13 ja nooremad)
100 m vabaltujumises 1.05,89 ja Greete Marleen Pärn (16. a. ja vanemad)
50 m seliliujumises ajaga 32,02

 

________________________________________________

 

Õnnitleme!

Aurelia Roos (vanuses 15 a ja nooremad) parandas 50 m liblikujumise
eelujumises enda nimele kuuluvaid Pärnu noorte ja juunioride rekordeid
saades ajaks 29,81 ja pääses kolmandana finaali. Finaalis aega parandada
ei õnnestunud ja kokkuvõttes 4. koht.   50m seliliujumises oli Aurelia
finaalis neljanda tulemusega 32,91 ja lõpetas selle III kohaga ajaga 32,61

Samuel- Mathias Mäkimaa (vanuses 16 a ja nooremad) pääses 50 m
rinnuliujumises teisena finaali ajaga 32,34 ja õhtupoolses osas õnnestus
tal aega parandada 31,94 ja ta saavutas II koha.

Rando Vainikk (17 a ja vanemad) saavutas 6. koha 50 m seliliujumises
eelujumise ajaga 28,03 ja finaalis 27,82.

________________________________________________

Õnnitleme!

Pärnu SK ujujate Noortesarja III etapi tulemused Tallinna B-tsoonis olid
rõõmustavad.

Denis Moskalenko saavutas P-13 vanuses I koha 100 m rinnuliujumises
ajaga 1.16,01 ja I koha  100 m liblikujumises ajaga 1.11,93

Remi Tammik P-13 saavutas I koha 200 m vabaltujumises ajaga 2.14,96, mis
andis punktisummat arvestades  talle eriauhinna 13 aastaste poiste seas
ja II koha 100 m liblikujumises 1. 12, 46

Aurelia Roos T-14 saavutas I koha 100 m liblikujumises 1.13,75

Gùnter Sepp P-15 saavutas II koha 400 m vabaltujumises ajaga 4.52,13 ja
III koha 400 m kompleksujumises ajaga 5.41,97

Laura Tammik T-13 saavutas III koha 100 m rinnuliujumises ajaga 1.27,97
ja III koha 400 m vabaltujumises ajaga 5.13,94

Raido Vainikk P-13 saavutas III koha 200 m vabaltujumises ajaga 2.17,54
ja III koha 200 m kompleksujumises ajaga 2.46,37

Hanna-Liisa Schmidt T-14 saavutas  III koha 100 m liblikujumises ajaga
1.23,07

 

________________________________________________

Õnnitleme!

Pärnu ujujatest paistis Balti Meistrivõistlustel Kaunases silma praegu
Audenteses harjutav Pärnu Spordikooli esindav Annika Vainikk, kes
saavutas 4×100 m vabaltujumises Eesti koondise koosseisus I koha.

4×100 m kombineeritud teates oli Annika koos kaaslastega Eesti rekordi
laines, kuid ebaõnnestunud teatevahetuse tõttu kahjuks võistkond
diskvalifitseeriti.

Individuaalselt saavutas Annika 4. koha 200 m vabaltujumises uuendades
enda nimele kuuluvat Pärnu rekordit eelujumises ajaga 2.09,85 ja
finaalis 2.08,90 (kaotus 3. kohale 0,14 sek.) ning saavutas tubli 4.
koha 100 m vabaltujumises 58,60

Nooruke Aurelia Roos (Pärnu SK) ujus ennast finaali 50 m seliliujumises
ja tõi ära absoluutvanuse 7. koha 4 punkti ajaga 32,42 ja 50 m
liblikujumises parandas enda nimel olevat Pärnu juunioride ja noorte
rekordit eelujumises ajaga 30,22 ja finaalis 30,10

Rando Vainikk Pärnu SK/Audentes rõõmustas iga stardiga üha enam – 100 m
vabalt 54,65, 100 m selili 1.02,41, 50 m vabalt 24,69, 50 m selili
27,99 – kõik isiklikud rekordid. Hoidsime pöidlaid, et õnnestuks
Euroopa Juunioride MV B-normi täitmine. 50 m selili finaalis tuligi
aja parandus 27,74, kuid normist jäi siiski lahutama 0,24 sek.
Aega vajaliku tulemuse saavutamiseks jääb maikuu lõpuni.

 

Aperture: 1.9Camera: SM-A320FLIso: 200Orientation: 1

________________________________________________

 

Õnnitleme!

Eesti Karikavõistlustel Tartus saavutas Annika Vainikk (Pärnu SK) kaks
auhinnalist kohta- II koha 100 m vabaltujumises ajaga 59,09 ja III koha
200 m vabaltujumises ajaga 2.10,92

 

_______________________________________________

 

Õnnitleme!

Annika Vainikki,kes Pärnu Sajaste mitmevõistlustel püstitas uue

Pärnu rekordi 100m liblikujumises ajaga 1.06,62.

 

_________________________________________________

 

Õnnitleme!!!

Pärnut esindanud ujujatest 34. Eesti omavalitsuste Talimängude ujumisvõistlustel

Karksi-Nuias saavutas  Greete  Marleen Pärn
(2002. a.s. ja nooremad) II koha 100 m seliliujumises isikliku ajaga 1.11,82

Samuel-Mathias Mäkimaa (2002. ja noor.) saavutas II koha 100 m
rinnuliujumises 1.16,34

Artur Tikkerbär (1978. ja vanemad) saavutas Henri Kaarma Järel II koha
100 m vabaltujumises ajaga 1.05,00

Tori valla esindaja Aurelia Roos (2002. ja nooremad) saavutas III koha
100 m seliliujumises ajaga 1.12,82

 

________________________________________________

 

9.-10.märtsil tomuvad Sajaste mitmevõistlused

Juhend

_________________________________________________

 

Õnnitleme!

Annika Vainikki,kes Pärnu Suurel mitmevõistlustel püstitas uue

Pärnu rekordi 200m liblikujumises ajaga 2.30,19.

 

________________________________________________

 

Õnnitleme!

Aurelia Roosi (Pärnu SK), kes Madwave Challenge LC
ujumisvõistlustel Tartus püstitas oma esimesed Pärnu rekordid-nii
noorterekordi kui ka  juunioride rekordi 50 m liblikujumises ajaga 30,27.
Eelmised rekordid kuulusid vastavalt Liisu Mitt´i ja Annika Vainikk´i
nimele.

Remi Tammiku  (Pärnu SK) tulemus 1.02,75 100 m vabaltujumises andis
talle parima ujuja tiitli 2005. a. sùndinud poiste seas.

 

_________________________________________________

 

16.-17.veebruaril toimub Pärnu Suur mitmevõistlus

JUHEND

__________________________________________________

 

Õnnitleme!

Spordikooli noori ujujaid, kes tulid Noortesarja II etapil medalikohale järgmistel
aladel:

Remi Tammik 2005 I koht 50 m vabalt 29,79 ja I koht 100 m selili 1.10,63

Aurelia Roos 2004 I koht 100 m selili 1.09, 58 ja II koht 50 m vabalt 29,78

Denis Moskalenko 2005 I koht 200 m kompleksi 2.37,35 ja III koht 50 m
vabalt 28,78

Gùnter Sepp 2003 II koht 100 m liblikat 1.14,61

Laura Tammik 2005 II koht 400 m kompleksi 5.54,72

Carl Robert Soovik 2004 II koht 400 m kompleksi 6.04,01

Silver Saulep 2006 III koht 100 m kompleksi 1.33,84

Raido Vainikk 2005 III koht 100 m selili 1.17,23

 

___________________________________________________

 

12.-13.01.2018 toimuvad Nelja ala mitmevõistlused

JUHEND

_____________________________________________________

Õnnitleme!

Aurelia Roos Eesti MV noorte III koht 50m selili ujumises

Rando Vainikk juuniorite III koht 50m selil ujumises

Annika Vainikk Pärnu rekordite parandused:

50m vabalt, 200m kompleksi, 200m vabalt,100m vabalt

100m kompleks ujumises.

_____________________________________________________

Pärnu piparkoogivõistlused 08.-09.12.2017

JUHEND 08.12.2017

JUHEND 09.12.2017

_____________________________________________________

Õnnitleme!

Tartu Tähed võistlustel,kus Ronja Linnamäe saavutas I koha
T-09 25 m selili ajaga 21,88 ja Loore Mets T-08 50 m vabalt III
koht ajaga 37,54.

_____________________________________________________

Õnnitleme!

Annika Vainikk I alavõiduga Kalev Openil 50 m vabaltujumises

ajaga 27,15  püstitades uue Pärnu rekordi.

 

_____________________________________________________

Õnnitleme!

Noortesarja B-tsooni  I etapi medaliste. Võistlus toimus Keilas.

Denis Moskalenko P 05 saavutas kaks kuldmedalit 50 m vabaltujumises
ajaga 29,33 ja 100 m rinnuliujumises 1.20,99

Remi Tammik P 05 saavutas II koha 100 m seliliujumises 1.11,12 ja 200 m
vabaltujumises 2.24,29

Laura Tammik T 05 saavutas II koha 400 m vabaltujumises ajaga 5.14,62
Kaisa Sofia Kook T-07 saavutas II koha 200 m vabaltujumises ajaga 3.21,88

Aurelia Roos T 04 saavutas III koha 100 m rinnuliujumise 1.25,28 ja 100
m seliliujumises 1.11,68

Gùnter Sepp P 03 saavutas III koha 50 m vabaltujumises 28,89 ja 400 m
vabaltujumises 5.03,32

 

___________________________________________________

 

7.-18.11.2017 toimuvad Pärnumaa MV

JUHEND

 

____________________________________________________

 

Õnnitleme tublisid noorsportlasi

Liise Väliste Valmiera Lahtistel MV-l   I koht 100 m liblikujumises, II koht 100 m seliliujumises, III koht 100 m rinnuliujumises.

Hanna Liisa Schmidt I koht 100 m libkujumises.

_____________________________________________________

Õnnitleme tublisid noorsportlasi,kes Leedus, Darius Grigalionise karikavõistlusel hästi ujusid.

Denis Moskalenko –   NELJA ala -50 liblikat, 50 selili, 50 rinnuli, 50 vabalt- kokkuvõttes I koht , sellest II koht 50 m liblikat 34,26 ja

II koht 50m rinnuli 36,92

Aurelia Roos -4 ala kokkuvõttes II koht.     II koht 50 m liblikat 31,60, I koht 50 m selili 34,09 ja III koht 50 m vabalt 29,94

Remi Tammik saavutas 50 m seliliujumises I koha ajaga 34,11

 

______________________________________________________

ÕNNITLEME!

Pärnu Pikamaaujumise võistlustel pùstitas Annika Vainikk 1500 m
vabaltujumises uue Pärnu täiskasvanute-ja juunioride rekordi ajaga 19.03,20

Eelmine rekord kuulus 1983. aastast Angela Leedu nimele ajaga 19.05,80

2. koht Marleen-Kirsika Braumann 22.24,38 3. Madelen Kalvik 25.18,38

Tulemusi: Poiste 1500 vabalt 1. Gùnter Sepp 21.04,21 2. Samuel-Mathias
Mäkimaa 22.20,61 3. Eric Mathias Hein 22.31,57

800 m vabalt 1. Aurelia Roos 11.44,79   1. Carl Robert Soovik 11.06,94

400 m vabalt 1. Laura Tammik 5.45,55 2. Kaisa Kannus 6.24,54 3. Iiris
Nairis 7.31,55  1. Remi Tammik ja Denis Moskalenko 5.24,07 3. Raido
Vainikk 5.53,81

200 m vabalt 1. Liisbet Sepp 3.24,56 2. Kaisa Sofia Kokk 3.30,45 3.
Kaisa Kohtla 3.41,60   1. Rauno Laksberg 4.23,18  2. Kerhard Kiviselg
3.26,55 3. Rasmus Toodu 3.32,63

 

_____________________________________________________

13.-14.oktoobril tomimuvad Kompleksujumise võistlused.

JUHEND:

______________________________________________________

 

22.septembril toimub pikamaaujumise võistlus.

JUHEND:

______________________________________________________

 

Korraldajad  tänavad väga kõiki osalejaid ja meie abilisi, kes aitasid kaasa Kahe Silla Ujumisretke toimumisele.

Kohumiseni järgmisel aastal!

 fotod üritusest leiad siit:           GAlerii

 ___________________________________________

Kahe Silla Ujumisretk 2017

Kahe Silla ujumisretk Pärnu jõel toimub 20. augustil, korralduse hõlbustamiseks palume eelregistreeruda e-posti aadressil marika@ujuma.ee 15. augustiks. Sel aastal on lisaks Papiniidu sillast kesklinna sillani kulgeva ca 4 km pikkuse põhidistantsi kõrval võimalik ujuda ka lühendatud distantsi pikkusega ca 1 km (väliujulast kesklinna sillani). Eelregistreerimisel palume märkida distants (põhi-/lühendatud), täisnimi, sünniaeg (aa.kk.pppp) ja esindatav klubi/omavalitsus.
Ajakava:
13.30-14.30 registreerimine Papiniidu silla all
15.00 põhidistantsi start Papiniidu silla alt
15.30 lühendatud distantsi start väliujula juurest
17.00 autasustamine kesklinna silla juures
Retkest osavõtu tasu on 5 € (maksmine kohapeal), lapsed võivad osaleda üksnes lapsevanema nõusolekul. Korraldajate poolt tehakse enne ujumist ohutusinstruktaaž, ujumist saadab turvapaat ja finišis ootab kuum tee ning snäkilaud – iga osaleja saab ka diplomi. Ujutakse tavalises ujumisriietuses, kuid võib ka kalipsoga. Tungivalt soovituslikud on kõik enese vees nähtavaks tegemise vahendid: oma äranägemise järgi võib kaasa võtta ujumispoi, eelistama peab heledat ujumismütsi jne.

 

 

Endri Vinter Tartus ujumismeistrivõistlustel 50 m basseinis võitis
meistritiitli lemmikdistantsil 50 m seliliujumises ajaga 26,65,
eelujumises esimese ajaga 27,02 ja III koha 100 m seliliujumises 59,02

Annika Vainikk juunioridest 4. 200 m vabaltujumises 2.12,91 Kolmandast
kohast jäi lahutama 0,6sek,  Vaatamata oma traumeeritud varbale tuli
ridamisi pika ujula isiklikke: 100 m vabaltujumises oli Annika 5.
1.00,48, 50 m liblikat 5. 30,57, 50 m vabaltujumise 5. 27,98 ja 6. 100 m
seliliujumises 1.10,24

 

 

Keila Cup XVI ujumisvõistlustel saavutas Endri Vinter I kohad 50 ja 100
m seliliujumises aegadega 25,54 ja 55,65

Annika Vainikk saavutas  III koha  50 m liblikujumises 30,49 ujudes uue
Pärnu juunioride rekordi ja 100 m vabaltujumises III koha ajaga 1.00,07,
neljanda koha 50 m seliliujumises ajaga 31,38 ,mis on ka uueks Pärnu

juuniorite ja täiskasvanute rekord.

Rando Vainikk saavutas 5. koha 50 m liblikujumises 26,89 ja 6. koha 50 m
vabaltujumises 24,80

Birgit Rebane 6. koha 100 m rinnuliujumises ajaga 1.28,02

 

Õnnitleme !

Deniss Moskalenko III koht Noortesarja  Finaalis Keilas

12. aastaste poiste seas ja aeg 38,10

 

 

Õnnitleme!
Annikat ja Randot kes  Pärnu Spordikooli Esivõistlustel tegid
rekordiparandusi.

Annika Vainikk parandas 100 m seliliujumises Eliise Priimanile aastast
2012 kuuluvat Pärnu täiskasvanute ja juunioride rekordit (1.08,61) uus
rekord 1.08,25

400 m kompleksujumises parandas ta enda nimele kuuluvat rekordit 4
sekundiga 5.21,11

Kaksikvend Rando Vainikk napsas enda nimele Endri Vinterile kuulunud
Pärnu juunioride rekordi ( 1.00,63 2009. aastast) ajaga 1.00,35

 

 

Õnnitleme

Annika  Vainikki,kes Finis Cup ujumisvõistlustel saavutas kolm II kohta 200m vabalt ajaga 2.14,12

100 m vabalt 1.01,38  ja  200 m kompleksi 2.32,67.

 

Õnnitleme

Annika Vainikki, kes ujus Anykšciais 100 m vabaltujumises uueks Pärnu
juunioride rekordiks aja 59,66.

Aurelia Roosi, kes saavutas 50 m seliliujumises finaalis 6.
koha ajaga 34,76

 

 

Info sponsoritele  ja tellijatele:

Eesti ujumise ajalooraamatut on antud eelnevalt välja üks kord – aastal 1963.. Nii et pool sajandit vaikust..

Nüüd on plaanis anda välja suur, kogu Eesti ujumist selle algusaastatest hõlmav ajalooraamat. Kuid seda siiski pigem persoonilugudega juturaamatu, mitte statistilise kogumikuna.

Planeeritud on ca 40 isikupõhist lugu, millest pooled on juba tänaseks tehtud.

Lisaks eraldi peatükkidena Ujumisliidu ajaloost, veepallist, avaveest ja taliujumisest.

Umbes kümme suuremat ja väärikamat ujumisklubi saavad samuti oma peatüki.

Raamatu mahuks arvestame 550-600 lk ja tiraažiks kuni 1000.

Kasutame ligi paarisada fotot ja illustratsiooni.

Kogu seda asjaajamist koos Ujumisliiduga on eest vedamas spordiajakirjanik Deivil Tserp, kellel on koostöö lugude kirjutamise osas Gunnar Pressi, Toivo Viilepi, Aet Süvari, Mait Riismanni, Tõnu Meijeli ja teistega.

Raamatu trükimaterjal peab valmis olema 01.novembril, 01.detsember on planeeritud raamatu ilmumine.

Hetkel on juba alustatud ettetellimist, praegu on tellitud 170 raamatut.

Ettetellimise hind on 19 eurot ja seda saab teha läbi oma klubi või läbi Ujumisliidu – meiliaadressil estswim@swimming.ee

Klubid ja toetajad saavad samuti oma panuse anda ning juba on selliste toetustena laekunud kokku 3000 eurot.

 Raamatu toetuseks mõeldud paketid:

 –              Klubipakett koos klubi ajalookirjeldusega – 250 eur (piiratud kogus, max 10-12 klubi)

–              Toetuspakett klubidele – 100 eur (logo raamatu toetajate lehel)

–              Toetuspakett koostööpartneritele – 200 eur (logo raamatu toetajate lehel)

–              Suurtoetaja pakett – 2500 eur (paarileheküljeline toetaja tutvustus, pildid ja reklaam)

 Eesti Ujumisliidu pangakonto on EE142200221002100431 Swedbankis.

 Eesti Ujumise Ajalooraamat jääb uusi tellijaid ja toetajaid ootama!

 

 

Õnnitleme

Endri Vinterit tublide tulemuste eest Tartu Kevade võistlustel.

I koht 100 m selili  58,03

I koht 50 m selili   26,15, millega pùstitas võistluste rekordi ja
täitis MM võistluste B-normi

III koht 50 m liblikujumises 25,31

 

22.aprill toimub sprindi mitmevõistlus

Juhend

 

Õnnitleme

Denis Moskalenko Noortesarja III etapp Keilas III koht 50 m
rinnuliujumises ajaga 38,97 ja Samuel_Mathias Mäkimaa IV koht 100 m
rinnuli 1.14,50

 

Õnnitleme

Endri Vinter Baltimaade MV-l I koht 4x 100 m kombineeritud
teateujumises ja II koht 50 m seliliujumises ajaga 26,35

 

Õnnitleme

Eesti karika võistluste tublisid:

Endri Vinter   I koht 50 m selili 26,63

II koht 100 m selili 59,16

Annika Vainikk 5. koht 50 m vabalt 27,65

 

 

10.-11.märts toimub sajaste mitmevõistlus

Juhend

Õnnitleme Talimängude medaliste:

Teete Sepp I koht 100 m rinnuliujumise  vanemas vanuses ajaga 1.25,52 ja
III koht 100 m seliliujumises ajaga 1.21,43

Artur Tikkerbär II koht 100 m seliliujumise vanemas vanuseklassis ajaga
1,20,82

Rando Vainikk III koht 100 m seliliujumise keskmises vanuseklassis ajaga
1.04,54

Aitäh kõigile osalejatele ja punktitoojatele: Katrin Tammik, Eveli
Vainikk, Viive Kùnnapuu, Silvia Kruusla, Birgit Rebane, Greete Marleen
Pärn, Laura Tammik, Teete Sepp, Artur Tikkerbär, Rando Vainikk, Allan
Vainikk, Siim Kùnnapuu, Margus Mironov, Gùnter Sepp, Carl Robert Soovik,
Karl Mattias Tammeniit, Remi Tammik, Raido Vainikk.

ARENA VÕISTLUSRIIETE PAKKUMINE

http://ujumisklubiuca.ee/wp-content/uploads/2017/02/Copy-of-Voistlusriided.xlsx

http://ujumisklubiuca.ee/wp-content/uploads/2017/02/Arena-võistlusriiete-abi.docx

http://ujumisklubiuca.ee/wp-content/uploads/2017/02/Arena-võistlustrikood-RUS.doc

 

ÕNNITLEME! Annika Vainikk purustas Pärnu vanima
rekordi ujudes 200 m. liblikat ajaga 2.37,74, püstitades
uue Pärnu täiskavanute ja juuniorite rekordi.

Eelmine rekord kuulus 1975. aastast Lorita Puusti nimele.

Madwavw Challenge Cup  ja Noortesarja II etapp

 Ujujad tublid, tuli mitu finaalikohta:

Rando Vainikk pääses ajaga 26,94 kaheksandana 50 m liblikujumise finaali
ja ujus ennast seitsmendaks ajaga 26,94

50 m vabaltujumises samuti ujus Rando 8. positsioonilt ajaga 25,58 7-ks
korrate eelujumise aega 25,58

Rando pääses finaali ka 50 m seliliujumises

Annika Vainikk ujus 50 m vabaltujumise finaalis tulemuseks 28,47 ja 5. koht

50 m seliliujumises saavutas Annika finaalis 4. koha ajaga 33,38,
kolmandast kohast lahutas teda vaid 16 sajandiksekundit

Aurelia Roos pääses finaali 50 m seliliujumises ja saavutas noorte
arvestuses tubli 5. koha ajaga 36,96

Keilas Noortesarja II etapi tulemused:

Gùnter Sepp 100 m liblikat 6. koht 1.21,68

Remi Tammik 50 m selili 6. koht 37,32

13.-14.jaanuaril toimuvad nelja ala mitmevõistlused.

Juhend

 

09.detsembril toimub piparkoogivõistlus.

Juhend

 

18.-19.novembril 2016 toimuvad Pärnumaa meistrivõistlused.

Juhend

 

14.-15. oktoobril 2016 toimub kompleksujumise võistlused.

Juhend

 

Reedel 23 . septembril 2016 toimuvad Pärnu pikamaaujumise võistlused.

Juhend

 

20.augustil 2016 toimub Kahe Silla Ujumisretk.

Start 12.00 Papiniidu silla all.Registreerimine 10.30-11.30 samas.

Osavõtumaks 5 eur.Eelregistreerimine aadressil marika@tidmar.ee

15.augustiks,kirja panna nimi , perekonnanimi ,sünniaeg, aasta, kuu ja

päev ja esindatav klubi või linn.

 

Põhjamaade Noorte MV Eesti võistkonna koosseisus saavutas Rando Vainikk 8×50 mix teateujumises II koha ajaga 3.25.41 Individuaalalal 50 m vabaltujumises saavutas Rando tubli 14. koha isikliku lähedase ajaga 25.37.

ÕNNITLEME!

Keila Junior Cupil saavutas Laura Kalvet II koha 50RI 36.50

III kohad 50 SE 33.32;100SE 1.12.15; 100KO 1.12.84.

PALJU ÕNNE!

 

Haapsalus toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud Meistrivõistlustel ujumises
võitsid Pärnu ujujad karika ülejäänud kahe maakonna ees. Võidukasse
võistkonda kuulusid Laura Kalvet, Birgit Rebane, Margareth Lasn, Rando
Vainikk, Samuel-Mathias Mäkimaa ja Tarvo Tali.

PALJU ÕNNE!

 

Arena avas uue e-poe aadressil www.arenaswim.ee
Kõigile kasutamiseks.

 

Pärnu Spordikooli Esivõistlustel püstitas Laura Kalvet mitmeid Pärnu linna rekordeid.
50 m liblikujumises ja 100 m kompleksujumises ujus Laura uuteks Pärnu tütarlaste ja juunioride rekordiks 30,75 (eelmine kuulus Liisu Mitt´i nimele ajaga 30,98 2011. a.) ja 1.09,93 (eelmine juunioride rekord kuulus Annika Vainikk´ile , mis püstitati käesoleva aasta mai alguses, noorte rekord samuti Annikale 2015. a.)
4×50 m kombineeritud sega teatevõistluse esimeses vahetuses püstitas Laura korraga kolm tippmarki-täiskasvanute-, juunioride ja noorterekordi 50 m seliliujumises ajaga 31,92. Eelmised rekordid kuulusid Eliise Priimani nimele 2012. a. ajaga 32,00

ÕNNITLEME!

 

20.-21.mail toimuvad Pärnu Spordikooli Esivõistlused.

Juhend

 

Leedus, Anykśćiai Sprindivõistlustel parandas Laura Kalvet hiljuti
enda nimele saadud Pärnu tütarlaste rekordit 50 m rinnuliujumises ajaga
36,33 ja saavutas sellega 8.koha. Annika Vainikk ujus enda nimele Pärnu
juunioride rekordi 100 m kompleksujumises ajaga 1.10,64 ja parandades
sellega Arina Garśina nimele kuulunud rekordit 2011. aastast.
PALJU ÕNNE!

 

16.04.2016 toimub Sprindi Mitmevõistlus.

Juhend

 

 Pärnu taliujujate tulemused 10.Taliujumise Maailmameistrivõistlustel olid järgmised:
Silvia Kruusla vanuses 56-69 I koht 25 m vabaltujumises 20,06, I koht 50
m vabaltujumises 44,70, III koht 25 m rinnuli 28,63. Kokku 3 medalit
Artur Tikkerbär vanuses 55-59 a. I koht 25 m vabaltujumises 14,13, I
koht 50 m vabaltujumises 31,21, I koht 4×25 m vabalt teataeujumises, II
koht 100 m vabaltujumises 1.13,03 ja 4×25 m rinnuli teateujumises. 5. koht
50 m rinnuli 44,32.Kokku 5 medalit.
Endised pärnakad: Bruno Nopponen 40-44 sai 9 medalit. Kuldmedalid 100m –
ja 200 m vabaltujumises, 4×25 m vabalt teateujumises. II kohad 25- ja 50
m rinnuliujumises, 25 ja 50 m vabaltujumises, 450 m vabaltujumine, 4×25
m rinnuli teateujumine.
Henry Kaarma 40-44 I koht 4×25 m vabalt teateujumine. II koht 100 ja 200
m vabaltujumine, 4×25 m rinnuliujumine, III koht 50 m rinnuli, 25 ja 50
ja 450 m vabalt Kokku 8 medalit
Merle Vantsi 50-54 I koht 25 ja 50 m rinnuli, 50 m vabalt, 4×25 m
vabalt, II koht 4x 25 m rinnuli, III koht 25 m vabalt Kokku 6 medalit
Aleksei Tereśtśenkov 50-54 I koht 100 m vabalt, 4x 25 m vabalt, II koht
200 m vabalt, 50 m rinnuli ja 4x 25 m rinnuli teateujumine. Kokku 5 medalit.

Lisaks autasustati taliujujaid Maailma Karika arvestuses. Artur saaavutas hõbemedali.PALJU ÕNNE!

 

ÕNNITLEME!Endrit Eesti Karika võistlustel: II koht 50 m selili ajaga 26,80   ja III koht 100 m selili 58,97

11.-12.03.2016 toimub sajaste mitmevõistlus.

Juhend

ÕNNITLEME! Madwave Challenge:Laura Kalvet II koht 100 m vabalt 1.06,19 ja Birgit Rebane III koht 50 m rinnuli 40,00

ÕNNITLEME! Marleen- Kirsika Braumanni III koht 400 m kompleksi 6.52,43
Günter Sepp 6. koht 100 m liblikat 1.32,77

20.02.2016 toimub Sõbrakeste II etapp Pärnus.

Juhend

05.-06.02.2016 toimub Suur Mitmevõistlus.

Juhend

15.-16.01.2016 toimuvad Pärnu Nelja Ala Mitmevõistlused.

Juhend

9.detsembril toimuvad Pärnu piparkoogivõistlus.

Juhend

 

Aura Openil saavutas Laura vanuses 2001-2002 III koha nii 100m sellili

ujumises kui ka 100m kompleksi ujumises.

ÕNNITLEME!

 

20.-21.novembril toimuvad Pärnumaa Meistrivõistlused.

Juhend

09.-10.oktoobril toimuvad Pärnu kompleksujumise võistlused.

Juhend

25.septembril toimuvad Pärnu pikamaaujumise võistlused.

Juhend

FINA võistlusmäärus kompleks ujumine:

Vastavalt EUL juhatuse otsusele on uuest hooajast vanuseklassid järgmised:
 
Juuniorid – P 98-99 , T- 99-00
Noored – P 00-01 , T- 01-02
Noortesarja vanused – P-02,03,04 ; T- 03,04,05