Uudised

Õnnitleme!

Keilas, noorte ujujate hooaja viimasel võistlusel Junior Keila Cup olid

Pärnu Spordikooli ujujad tublid.

Denis Moskalenko saavutas kolm esikohta vanuses 13. a. ja nooremad – 50
m rinnuliujumises ajaga 34,14, 100m rinnuliujumises ajaga 1.17,83 ja
100m kompleksujumises ajaga 1.09,66.

Remi Tammik saavutas esikoha 100m seliliujumises ajaga 1.07,81 ja
pùstitas selle ajaga 13. a. ja nooremate poiste võistluse rekordi. II
koha saavutas Remi 100m vabaltujumises ajaga 1.03,08 ja kaks kolmandat
kohta- 50m vabaltujumises 28,24 ja 50m seliliujumises 32,15.

Aurelia Roos saavutas 13-14. a. tüdrukute seas II koha 50m
seliliujumises ajaga 31,81,   II koha 50m liblikujumises ajaga 30,31 ja
III koha 100m seliliujumises ajaga  1.10,72.

Raido Vainikk saavutas III koha  100m vabaltujumises 13. a. ja nooremate
seas  ajaga 1.03,81.

 

_____________________________________________

 

Õnnitleme!

Tartus lõppenud Eesti Meistrivõistlustel said Pärnu SK ujujad medaleid
igas vanuseklassis.

Annika Vainikk hoolitses selle eest, et absoluutvanuses tuli Pärnusse
kaks medalit-hõbe 200m vabaltujumises ajaga 2.08,52 ja pronksmedal 100m
vabaltujumises ajaga 58, 87, 400m vabaltujumises saavutas Annika 4.
koha uue Pärnu rekordiga 4.37,40 (eelmine rekord kuulus Angela Leedu
nimele ajaga 4.42,90 1984. aastast)

Rando Vainikk saavutas juunioride arvestuses III koha 50 m
seliliujumises ajaga 27,67

Aurelia Roos  saavutas noorte vanuseklassis III koha 50m liblikujumises
ajaga 30,93 ning 50 m vabaltujumise tulemusega 28,10 täitis Aurelia
Põhjamaade Meistrivõistluste normatiivi.

 

______________________________________________

 

Õnnitleme!

Annika Vainikk saavutas  Riias Läti ujumis Meistrivõistlustel 200 m
vabaltujumises II koha  ajaga 2.08,42  ja  parandas sellega enda nimele
kuuluvat Pärnu absoluutrekordit.

 

______________________________________________

 

Ujumisüritus “Oskan ujuda” Pärnu Spordikooli ujulas.
Ujume 100m rinnuliasendis, sukeldume, teeme 3 min meritähte, ujume 100m seliliasendis.
Oodatud on kõik, kes vähegi vee peal püsivad, kes soovivad midagi juurde
õppida. Tule ja katseta! Ujumine ei ole aja peale, aga kui soovid, siis
palun.Üritus on kõigile tasuta!

Oled oodatud neljapäeval, 14. juunil kell 18.00-20.00 ja teisipäeval,
19. juunil  samal ajal.

 

______________________________________________

Õnnitleme!

Eesti Noortesarja finaalis saavutasid 2005. a. sùndinud poisid kolm III
kohta.

Avaalal 50 m vabaltujumises tegi Remi Tammik kohe hea alguse ja saavutas
III koha ajaga 27,85.

Võistluste teises osas ujutud 100m selili tõi Remile teise III koha
tubli ajaga 1.06,85

Kolmanda III koha eest muretses Denis Moskalenko, kes läbis 100m rinnuli
1.16,71

Aurelia Roos T-2004 saavutas 4. koha 100m liblikujumises 1.12,86 ja 6.
koha 100m seliliujumises 1.10,77

 

______________________________________________

Õnnitleme!

Aurelia Roosi, kes sai väikese vahega hakkama mitme 13-14.
aastaste tùtarlaste rekorditega: Pärnu Sprindi Mitmevõistlusel ujus
Aurelia 50 m seliliujumise uueks rekordiks 31,67.

Pärnu Spordikooli Esivõistlustel parandas Aurelia 100m liblikujumise
rekordit ajaga 1.09,50, mis kuulus 1990. aastast Triin Seppeli nimele
ajaga 1.11,80

______________________________________________

 

25.-26.mail toimuvad Pärnu SK Esivõistlused

Juhend

 

______________________________________________

 

18.mail toimuvad Sprindi Mitmevõistlused.

Juhend

 

______________________________________________

 

Leedus, Anykśćiais toimusid juba 20. korda Rahvusvahelised
Sprindivõistlused.

Pärnu Spordikooli ujujatest näitasid auhinnaväärilisi tulemusi just
nooremate vanuseklasside võistlejad.

Denis Moskalenko (vanuses 13 ja nooremad) pääses finaalidesse ehk kuue
parema hulka kõigil neljal ujutud distantsil -teise ajaga 50 m rinnuli
34,79, finaalis ta oma kohta ei loovutanud ja tulemuseks vägev  II koht
ajaga 33,78;   neljanda ajaga pääses ta 50 m vabaltujumises 28,08
finaalis 5. koht 27,95; viiendana 100m rinnuliujumises 1.16,79, finaalis
4. koht 1.14,41 ja viiendana 100 m vabaltujumises 1.01,69 finaalis 6.
koht 1.02,19

Remi Tammik (13 ja nooremad) näitas häid tulemusi põhialal
seliliujumises. 100 m seliliujumises pääses teisena finaali ajaga
1.07,30 ja õhtul finaalis parandas oma aega veelgi ja  auhinnaks II koht
1.07,12; 50 m seliliujumises pääses finaali viiendana 32,82 ja
lõpptulemuseks 4. koht ajaga 31,86. 50 ja 100m vabaltujumises saavutas
Remi 7. koha ehk oli finaali 1. varuujuja, aegadega 28,35 ja 1.02,24

Aurelia Roos (14-15 a.) saavutas 50m liblikujumise eelujumistes teise
koha ajaga 30,24 ja õhtul tasavägises finaalis võttis II koha ajaga
30,09.    50 m seliliujumises andis aeg 32,52 seitsmenda tulemuse.

Napilt finaalist ehk 7. koha saavutas veel Laura Tammik (13 ja nooremad)
100 m vabaltujumises 1.05,89 ja Greete Marleen Pärn (16. a. ja vanemad)
50 m seliliujumises ajaga 32,02

 

________________________________________________

 

Õnnitleme!

Aurelia Roos (vanuses 15 a ja nooremad) parandas 50 m liblikujumise
eelujumises enda nimele kuuluvaid Pärnu noorte ja juunioride rekordeid
saades ajaks 29,81 ja pääses kolmandana finaali. Finaalis aega parandada
ei õnnestunud ja kokkuvõttes 4. koht.   50m seliliujumises oli Aurelia
finaalis neljanda tulemusega 32,91 ja lõpetas selle III kohaga ajaga 32,61

Samuel- Mathias Mäkimaa (vanuses 16 a ja nooremad) pääses 50 m
rinnuliujumises teisena finaali ajaga 32,34 ja õhtupoolses osas õnnestus
tal aega parandada 31,94 ja ta saavutas II koha.

Rando Vainikk (17 a ja vanemad) saavutas 6. koha 50 m seliliujumises
eelujumise ajaga 28,03 ja finaalis 27,82.

________________________________________________

Õnnitleme!

Pärnu SK ujujate Noortesarja III etapi tulemused Tallinna B-tsoonis olid
rõõmustavad.

Denis Moskalenko saavutas P-13 vanuses I koha 100 m rinnuliujumises
ajaga 1.16,01 ja I koha  100 m liblikujumises ajaga 1.11,93

Remi Tammik P-13 saavutas I koha 200 m vabaltujumises ajaga 2.14,96, mis
andis punktisummat arvestades  talle eriauhinna 13 aastaste poiste seas
ja II koha 100 m liblikujumises 1. 12, 46

Aurelia Roos T-14 saavutas I koha 100 m liblikujumises 1.13,75

Gùnter Sepp P-15 saavutas II koha 400 m vabaltujumises ajaga 4.52,13 ja
III koha 400 m kompleksujumises ajaga 5.41,97

Laura Tammik T-13 saavutas III koha 100 m rinnuliujumises ajaga 1.27,97
ja III koha 400 m vabaltujumises ajaga 5.13,94

Raido Vainikk P-13 saavutas III koha 200 m vabaltujumises ajaga 2.17,54
ja III koha 200 m kompleksujumises ajaga 2.46,37

Hanna-Liisa Schmidt T-14 saavutas  III koha 100 m liblikujumises ajaga
1.23,07

 

________________________________________________

Õnnitleme!

Pärnu ujujatest paistis Balti Meistrivõistlustel Kaunases silma praegu
Audenteses harjutav Pärnu Spordikooli esindav Annika Vainikk, kes
saavutas 4×100 m vabaltujumises Eesti koondise koosseisus I koha.

4×100 m kombineeritud teates oli Annika koos kaaslastega Eesti rekordi
laines, kuid ebaõnnestunud teatevahetuse tõttu kahjuks võistkond
diskvalifitseeriti.

Individuaalselt saavutas Annika 4. koha 200 m vabaltujumises uuendades
enda nimele kuuluvat Pärnu rekordit eelujumises ajaga 2.09,85 ja
finaalis 2.08,90 (kaotus 3. kohale 0,14 sek.) ning saavutas tubli 4.
koha 100 m vabaltujumises 58,60

Nooruke Aurelia Roos (Pärnu SK) ujus ennast finaali 50 m seliliujumises
ja tõi ära absoluutvanuse 7. koha 4 punkti ajaga 32,42 ja 50 m
liblikujumises parandas enda nimel olevat Pärnu juunioride ja noorte
rekordit eelujumises ajaga 30,22 ja finaalis 30,10

Rando Vainikk Pärnu SK/Audentes rõõmustas iga stardiga üha enam – 100 m
vabalt 54,65, 100 m selili 1.02,41, 50 m vabalt 24,69, 50 m selili
27,99 – kõik isiklikud rekordid. Hoidsime pöidlaid, et õnnestuks
Euroopa Juunioride MV B-normi täitmine. 50 m selili finaalis tuligi
aja parandus 27,74, kuid normist jäi siiski lahutama 0,24 sek.
Aega vajaliku tulemuse saavutamiseks jääb maikuu lõpuni.

 

20180324 185214
Aperture: 1.9Camera: SM-A320FLIso: 200Orientation: 1

________________________________________________

 

Õnnitleme!

Eesti Karikavõistlustel Tartus saavutas Annika Vainikk (Pärnu SK) kaks
auhinnalist kohta- II koha 100 m vabaltujumises ajaga 59,09 ja III koha
200 m vabaltujumises ajaga 2.10,92

 

_______________________________________________

 

Õnnitleme!

Annika Vainikki,kes Pärnu Sajaste mitmevõistlustel püstitas uue

Pärnu rekordi 100m liblikujumises ajaga 1.06,62.

 

_________________________________________________

 

Õnnitleme!!!

Pärnut esindanud ujujatest 34. Eesti omavalitsuste Talimängude ujumisvõistlustel

Karksi-Nuias saavutas  Greete  Marleen Pärn
(2002. a.s. ja nooremad) II koha 100 m seliliujumises isikliku ajaga 1.11,82

Samuel-Mathias Mäkimaa (2002. ja noor.) saavutas II koha 100 m
rinnuliujumises 1.16,34

Artur Tikkerbär (1978. ja vanemad) saavutas Henri Kaarma Järel II koha
100 m vabaltujumises ajaga 1.05,00

Tori valla esindaja Aurelia Roos (2002. ja nooremad) saavutas III koha
100 m seliliujumises ajaga 1.12,82

 

________________________________________________

 

9.-10.märtsil tomuvad Sajaste mitmevõistlused

Juhend

_________________________________________________

 

Õnnitleme!

Annika Vainikki,kes Pärnu Suurel mitmevõistlustel püstitas uue

Pärnu rekordi 200m liblikujumises ajaga 2.30,19.

 

________________________________________________

 

Õnnitleme!

Aurelia Roosi (Pärnu SK), kes Madwave Challenge LC
ujumisvõistlustel Tartus püstitas oma esimesed Pärnu rekordid-nii
noorterekordi kui ka  juunioride rekordi 50 m liblikujumises ajaga 30,27.
Eelmised rekordid kuulusid vastavalt Liisu Mitt´i ja Annika Vainikk´i
nimele.

Remi Tammiku  (Pärnu SK) tulemus 1.02,75 100 m vabaltujumises andis
talle parima ujuja tiitli 2005. a. sùndinud poiste seas.

 

_________________________________________________

 

16.-17.veebruaril toimub Pärnu Suur mitmevõistlus

JUHEND

__________________________________________________

 

Õnnitleme!

Spordikooli noori ujujaid, kes tulid Noortesarja II etapil medalikohale järgmistel
aladel:

Remi Tammik 2005 I koht 50 m vabalt 29,79 ja I koht 100 m selili 1.10,63

Aurelia Roos 2004 I koht 100 m selili 1.09, 58 ja II koht 50 m vabalt 29,78

Denis Moskalenko 2005 I koht 200 m kompleksi 2.37,35 ja III koht 50 m
vabalt 28,78

Gùnter Sepp 2003 II koht 100 m liblikat 1.14,61

Laura Tammik 2005 II koht 400 m kompleksi 5.54,72

Carl Robert Soovik 2004 II koht 400 m kompleksi 6.04,01

Silver Saulep 2006 III koht 100 m kompleksi 1.33,84

Raido Vainikk 2005 III koht 100 m selili 1.17,23

 

___________________________________________________

 

12.-13.01.2018 toimuvad Nelja ala mitmevõistlused

JUHEND

_____________________________________________________

Õnnitleme!

Aurelia Roos Eesti MV noorte III koht 50m selili ujumises

Rando Vainikk juuniorite III koht 50m selil ujumises

Annika Vainikk Pärnu rekordite parandused:

50m vabalt, 200m kompleksi, 200m vabalt,100m vabalt

100m kompleks ujumises.

_____________________________________________________

Pärnu piparkoogivõistlused 08.-09.12.2017

JUHEND 08.12.2017

JUHEND 09.12.2017

_____________________________________________________

Õnnitleme!

Tartu Tähed võistlustel,kus Ronja Linnamäe saavutas I koha
T-09 25 m selili ajaga 21,88 ja Loore Mets T-08 50 m vabalt III
koht ajaga 37,54.

_____________________________________________________

Õnnitleme!

Annika Vainikk I alavõiduga Kalev Openil 50 m vabaltujumises

ajaga 27,15  püstitades uue Pärnu rekordi.

 

_____________________________________________________

Õnnitleme!

Noortesarja B-tsooni  I etapi medaliste. Võistlus toimus Keilas.

Denis Moskalenko P 05 saavutas kaks kuldmedalit 50 m vabaltujumises
ajaga 29,33 ja 100 m rinnuliujumises 1.20,99

Remi Tammik P 05 saavutas II koha 100 m seliliujumises 1.11,12 ja 200 m
vabaltujumises 2.24,29

Laura Tammik T 05 saavutas II koha 400 m vabaltujumises ajaga 5.14,62
Kaisa Sofia Kook T-07 saavutas II koha 200 m vabaltujumises ajaga 3.21,88

Aurelia Roos T 04 saavutas III koha 100 m rinnuliujumise 1.25,28 ja 100
m seliliujumises 1.11,68

Gùnter Sepp P 03 saavutas III koha 50 m vabaltujumises 28,89 ja 400 m
vabaltujumises 5.03,32

 

___________________________________________________

 

7.-18.11.2017 toimuvad Pärnumaa MV

JUHEND

 

____________________________________________________

 

Õnnitleme tublisid noorsportlasi

Liise Väliste Valmiera Lahtistel MV-l   I koht 100 m liblikujumises, II koht 100 m seliliujumises, III koht 100 m rinnuliujumises.

Hanna Liisa Schmidt I koht 100 m libkujumises.

_____________________________________________________

Õnnitleme tublisid noorsportlasi,kes Leedus, Darius Grigalionise karikavõistlusel hästi ujusid.

Denis Moskalenko –   NELJA ala -50 liblikat, 50 selili, 50 rinnuli, 50 vabalt- kokkuvõttes I koht , sellest II koht 50 m liblikat 34,26 ja

II koht 50m rinnuli 36,92

Aurelia Roos -4 ala kokkuvõttes II koht.     II koht 50 m liblikat 31,60, I koht 50 m selili 34,09 ja III koht 50 m vabalt 29,94

Remi Tammik saavutas 50 m seliliujumises I koha ajaga 34,11

 

______________________________________________________

ÕNNITLEME!

Pärnu Pikamaaujumise võistlustel pùstitas Annika Vainikk 1500 m
vabaltujumises uue Pärnu täiskasvanute-ja juunioride rekordi ajaga 19.03,20

Eelmine rekord kuulus 1983. aastast Angela Leedu nimele ajaga 19.05,80

2. koht Marleen-Kirsika Braumann 22.24,38 3. Madelen Kalvik 25.18,38

Tulemusi: Poiste 1500 vabalt 1. Gùnter Sepp 21.04,21 2. Samuel-Mathias
Mäkimaa 22.20,61 3. Eric Mathias Hein 22.31,57

800 m vabalt 1. Aurelia Roos 11.44,79   1. Carl Robert Soovik 11.06,94

400 m vabalt 1. Laura Tammik 5.45,55 2. Kaisa Kannus 6.24,54 3. Iiris
Nairis 7.31,55  1. Remi Tammik ja Denis Moskalenko 5.24,07 3. Raido
Vainikk 5.53,81

200 m vabalt 1. Liisbet Sepp 3.24,56 2. Kaisa Sofia Kokk 3.30,45 3.
Kaisa Kohtla 3.41,60   1. Rauno Laksberg 4.23,18  2. Kerhard Kiviselg
3.26,55 3. Rasmus Toodu 3.32,63

 

_____________________________________________________

13.-14.oktoobril tomimuvad Kompleksujumise võistlused.

JUHEND:

______________________________________________________

 

22.septembril toimub pikamaaujumise võistlus.

JUHEND:

______________________________________________________

 

Korraldajad  tänavad väga kõiki osalejaid ja meie abilisi, kes aitasid kaasa Kahe Silla Ujumisretke toimumisele.

Kohumiseni järgmisel aastal!

 fotod üritusest leiad siit:           GAlerii

 ___________________________________________

Kahe Silla Ujumisretk 2017

Kahe Silla ujumisretk Pärnu jõel toimub 20. augustil, korralduse hõlbustamiseks palume eelregistreeruda e-posti aadressil marika@ujuma.ee 15. augustiks. Sel aastal on lisaks Papiniidu sillast kesklinna sillani kulgeva ca 4 km pikkuse põhidistantsi kõrval võimalik ujuda ka lühendatud distantsi pikkusega ca 1 km (väliujulast kesklinna sillani). Eelregistreerimisel palume märkida distants (põhi-/lühendatud), täisnimi, sünniaeg (aa.kk.pppp) ja esindatav klubi/omavalitsus.
Ajakava:
13.30-14.30 registreerimine Papiniidu silla all
15.00 põhidistantsi start Papiniidu silla alt
15.30 lühendatud distantsi start väliujula juurest
17.00 autasustamine kesklinna silla juures
Retkest osavõtu tasu on 5 € (maksmine kohapeal), lapsed võivad osaleda üksnes lapsevanema nõusolekul. Korraldajate poolt tehakse enne ujumist ohutusinstruktaaž, ujumist saadab turvapaat ja finišis ootab kuum tee ning snäkilaud – iga osaleja saab ka diplomi. Ujutakse tavalises ujumisriietuses, kuid võib ka kalipsoga. Tungivalt soovituslikud on kõik enese vees nähtavaks tegemise vahendid: oma äranägemise järgi võib kaasa võtta ujumispoi, eelistama peab heledat ujumismütsi jne.

 

 

Endri Vinter Tartus ujumismeistrivõistlustel 50 m basseinis võitis
meistritiitli lemmikdistantsil 50 m seliliujumises ajaga 26,65,
eelujumises esimese ajaga 27,02 ja III koha 100 m seliliujumises 59,02

Annika Vainikk juunioridest 4. 200 m vabaltujumises 2.12,91 Kolmandast
kohast jäi lahutama 0,6sek,  Vaatamata oma traumeeritud varbale tuli
ridamisi pika ujula isiklikke: 100 m vabaltujumises oli Annika 5.
1.00,48, 50 m liblikat 5. 30,57, 50 m vabaltujumise 5. 27,98 ja 6. 100 m
seliliujumises 1.10,24

 

 

Keila Cup XVI ujumisvõistlustel saavutas Endri Vinter I kohad 50 ja 100
m seliliujumises aegadega 25,54 ja 55,65

Annika Vainikk saavutas  III koha  50 m liblikujumises 30,49 ujudes uue
Pärnu juunioride rekordi ja 100 m vabaltujumises III koha ajaga 1.00,07,
neljanda koha 50 m seliliujumises ajaga 31,38 ,mis on ka uueks Pärnu

juuniorite ja täiskasvanute rekord.

Rando Vainikk saavutas 5. koha 50 m liblikujumises 26,89 ja 6. koha 50 m
vabaltujumises 24,80

Birgit Rebane 6. koha 100 m rinnuliujumises ajaga 1.28,02

 

Õnnitleme !

Deniss Moskalenko III koht Noortesarja  Finaalis Keilas

12. aastaste poiste seas ja aeg 38,10

 

 

Õnnitleme!
Annikat ja Randot kes  Pärnu Spordikooli Esivõistlustel tegid
rekordiparandusi.

Annika Vainikk parandas 100 m seliliujumises Eliise Priimanile aastast
2012 kuuluvat Pärnu täiskasvanute ja juunioride rekordit (1.08,61) uus
rekord 1.08,25

400 m kompleksujumises parandas ta enda nimele kuuluvat rekordit 4
sekundiga 5.21,11

Kaksikvend Rando Vainikk napsas enda nimele Endri Vinterile kuulunud
Pärnu juunioride rekordi ( 1.00,63 2009. aastast) ajaga 1.00,35

 

 

Õnnitleme

Annika  Vainikki,kes Finis Cup ujumisvõistlustel saavutas kolm II kohta 200m vabalt ajaga 2.14,12

100 m vabalt 1.01,38  ja  200 m kompleksi 2.32,67.

 

Õnnitleme

Annika Vainikki, kes ujus Anykšciais 100 m vabaltujumises uueks Pärnu
juunioride rekordiks aja 59,66.

Aurelia Roosi, kes saavutas 50 m seliliujumises finaalis 6.
koha ajaga 34,76

 

 

Info sponsoritele  ja tellijatele:

Eesti ujumise ajalooraamatut on antud eelnevalt välja üks kord – aastal 1963.. Nii et pool sajandit vaikust..

Nüüd on plaanis anda välja suur, kogu Eesti ujumist selle algusaastatest hõlmav ajalooraamat. Kuid seda siiski pigem persoonilugudega juturaamatu, mitte statistilise kogumikuna.

Planeeritud on ca 40 isikupõhist lugu, millest pooled on juba tänaseks tehtud.

Lisaks eraldi peatükkidena Ujumisliidu ajaloost, veepallist, avaveest ja taliujumisest.

Umbes kümme suuremat ja väärikamat ujumisklubi saavad samuti oma peatüki.

Raamatu mahuks arvestame 550-600 lk ja tiraažiks kuni 1000.

Kasutame ligi paarisada fotot ja illustratsiooni.

Kogu seda asjaajamist koos Ujumisliiduga on eest vedamas spordiajakirjanik Deivil Tserp, kellel on koostöö lugude kirjutamise osas Gunnar Pressi, Toivo Viilepi, Aet Süvari, Mait Riismanni, Tõnu Meijeli ja teistega.

Raamatu trükimaterjal peab valmis olema 01.novembril, 01.detsember on planeeritud raamatu ilmumine.

Hetkel on juba alustatud ettetellimist, praegu on tellitud 170 raamatut.

Ettetellimise hind on 19 eurot ja seda saab teha läbi oma klubi või läbi Ujumisliidu – meiliaadressil estswim@swimming.ee

Klubid ja toetajad saavad samuti oma panuse anda ning juba on selliste toetustena laekunud kokku 3000 eurot.

 Raamatu toetuseks mõeldud paketid:

 –              Klubipakett koos klubi ajalookirjeldusega – 250 eur (piiratud kogus, max 10-12 klubi)

–              Toetuspakett klubidele – 100 eur (logo raamatu toetajate lehel)

–              Toetuspakett koostööpartneritele – 200 eur (logo raamatu toetajate lehel)

–              Suurtoetaja pakett – 2500 eur (paarileheküljeline toetaja tutvustus, pildid ja reklaam)

 Eesti Ujumisliidu pangakonto on EE142200221002100431 Swedbankis.

 Eesti Ujumise Ajalooraamat jääb uusi tellijaid ja toetajaid ootama!

 

 

Õnnitleme

Endri Vinterit tublide tulemuste eest Tartu Kevade võistlustel.

I koht 100 m selili  58,03

I koht 50 m selili   26,15, millega pùstitas võistluste rekordi ja
täitis MM võistluste B-normi

III koht 50 m liblikujumises 25,31

 

22.aprill toimub sprindi mitmevõistlus

Juhend

 

Õnnitleme

Denis Moskalenko Noortesarja III etapp Keilas III koht 50 m
rinnuliujumises ajaga 38,97 ja Samuel_Mathias Mäkimaa IV koht 100 m
rinnuli 1.14,50

 

Õnnitleme

Endri Vinter Baltimaade MV-l I koht 4x 100 m kombineeritud
teateujumises ja II koht 50 m seliliujumises ajaga 26,35

 

Õnnitleme

Eesti karika võistluste tublisid:

Endri Vinter   I koht 50 m selili 26,63

II koht 100 m selili 59,16

Annika Vainikk 5. koht 50 m vabalt 27,65

 

 

10.-11.märts toimub sajaste mitmevõistlus

Juhend

Õnnitleme Talimängude medaliste:

Teete Sepp I koht 100 m rinnuliujumise  vanemas vanuses ajaga 1.25,52 ja
III koht 100 m seliliujumises ajaga 1.21,43

Artur Tikkerbär II koht 100 m seliliujumise vanemas vanuseklassis ajaga
1,20,82

Rando Vainikk III koht 100 m seliliujumise keskmises vanuseklassis ajaga
1.04,54

Aitäh kõigile osalejatele ja punktitoojatele: Katrin Tammik, Eveli
Vainikk, Viive Kùnnapuu, Silvia Kruusla, Birgit Rebane, Greete Marleen
Pärn, Laura Tammik, Teete Sepp, Artur Tikkerbär, Rando Vainikk, Allan
Vainikk, Siim Kùnnapuu, Margus Mironov, Gùnter Sepp, Carl Robert Soovik,
Karl Mattias Tammeniit, Remi Tammik, Raido Vainikk.

ARENA VÕISTLUSRIIETE PAKKUMINE

http://ujumisklubiuca.ee/wp-content/uploads/2017/02/Copy-of-Voistlusriided.xlsx

http://ujumisklubiuca.ee/wp-content/uploads/2017/02/Arena-võistlusriiete-abi.docx

http://ujumisklubiuca.ee/wp-content/uploads/2017/02/Arena-võistlustrikood-RUS.doc

 

ÕNNITLEME! Annika Vainikk purustas Pärnu vanima
rekordi ujudes 200 m. liblikat ajaga 2.37,74, püstitades
uue Pärnu täiskavanute ja juuniorite rekordi.

Eelmine rekord kuulus 1975. aastast Lorita Puusti nimele.

Madwavw Challenge Cup  ja Noortesarja II etapp

 Ujujad tublid, tuli mitu finaalikohta:

Rando Vainikk pääses ajaga 26,94 kaheksandana 50 m liblikujumise finaali
ja ujus ennast seitsmendaks ajaga 26,94

50 m vabaltujumises samuti ujus Rando 8. positsioonilt ajaga 25,58 7-ks
korrate eelujumise aega 25,58

Rando pääses finaali ka 50 m seliliujumises

Annika Vainikk ujus 50 m vabaltujumise finaalis tulemuseks 28,47 ja 5. koht

50 m seliliujumises saavutas Annika finaalis 4. koha ajaga 33,38,
kolmandast kohast lahutas teda vaid 16 sajandiksekundit

Aurelia Roos pääses finaali 50 m seliliujumises ja saavutas noorte
arvestuses tubli 5. koha ajaga 36,96

Keilas Noortesarja II etapi tulemused:

Gùnter Sepp 100 m liblikat 6. koht 1.21,68

Remi Tammik 50 m selili 6. koht 37,32

13.-14.jaanuaril toimuvad nelja ala mitmevõistlused.

Juhend

 

09.detsembril toimub piparkoogivõistlus.

Juhend

 

18.-19.novembril 2016 toimuvad Pärnumaa meistrivõistlused.

Juhend

 

14.-15. oktoobril 2016 toimub kompleksujumise võistlused.

Juhend

 

Reedel 23 . septembril 2016 toimuvad Pärnu pikamaaujumise võistlused.

Juhend

 

20.augustil 2016 toimub Kahe Silla Ujumisretk.

Start 12.00 Papiniidu silla all.Registreerimine 10.30-11.30 samas.

Osavõtumaks 5 eur.Eelregistreerimine aadressil marika@tidmar.ee

15.augustiks,kirja panna nimi , perekonnanimi ,sünniaeg, aasta, kuu ja

päev ja esindatav klubi või linn.

 

Põhjamaade Noorte MV Eesti võistkonna koosseisus saavutas Rando Vainikk 8×50 mix teateujumises II koha ajaga 3.25.41 Individuaalalal 50 m vabaltujumises saavutas Rando tubli 14. koha isikliku lähedase ajaga 25.37.

ÕNNITLEME!

Keila Junior Cupil saavutas Laura Kalvet II koha 50RI 36.50

III kohad 50 SE 33.32;100SE 1.12.15; 100KO 1.12.84.

PALJU ÕNNE!

 

Haapsalus toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud Meistrivõistlustel ujumises
võitsid Pärnu ujujad karika ülejäänud kahe maakonna ees. Võidukasse
võistkonda kuulusid Laura Kalvet, Birgit Rebane, Margareth Lasn, Rando
Vainikk, Samuel-Mathias Mäkimaa ja Tarvo Tali.

PALJU ÕNNE!

 

Arena avas uue e-poe aadressil www.arenaswim.ee
Kõigile kasutamiseks.

 

Pärnu Spordikooli Esivõistlustel püstitas Laura Kalvet mitmeid Pärnu linna rekordeid.
50 m liblikujumises ja 100 m kompleksujumises ujus Laura uuteks Pärnu tütarlaste ja juunioride rekordiks 30,75 (eelmine kuulus Liisu Mitt´i nimele ajaga 30,98 2011. a.) ja 1.09,93 (eelmine juunioride rekord kuulus Annika Vainikk´ile , mis püstitati käesoleva aasta mai alguses, noorte rekord samuti Annikale 2015. a.)
4×50 m kombineeritud sega teatevõistluse esimeses vahetuses püstitas Laura korraga kolm tippmarki-täiskasvanute-, juunioride ja noorterekordi 50 m seliliujumises ajaga 31,92. Eelmised rekordid kuulusid Eliise Priimani nimele 2012. a. ajaga 32,00

ÕNNITLEME!

 

20.-21.mail toimuvad Pärnu Spordikooli Esivõistlused.

Juhend

 

Leedus, Anykśćiai Sprindivõistlustel parandas Laura Kalvet hiljuti
enda nimele saadud Pärnu tütarlaste rekordit 50 m rinnuliujumises ajaga
36,33 ja saavutas sellega 8.koha. Annika Vainikk ujus enda nimele Pärnu
juunioride rekordi 100 m kompleksujumises ajaga 1.10,64 ja parandades
sellega Arina Garśina nimele kuulunud rekordit 2011. aastast.
PALJU ÕNNE!

 

16.04.2016 toimub Sprindi Mitmevõistlus.

Juhend

 

 Pärnu taliujujate tulemused 10.Taliujumise Maailmameistrivõistlustel olid järgmised:
Silvia Kruusla vanuses 56-69 I koht 25 m vabaltujumises 20,06, I koht 50
m vabaltujumises 44,70, III koht 25 m rinnuli 28,63. Kokku 3 medalit
Artur Tikkerbär vanuses 55-59 a. I koht 25 m vabaltujumises 14,13, I
koht 50 m vabaltujumises 31,21, I koht 4×25 m vabalt teataeujumises, II
koht 100 m vabaltujumises 1.13,03 ja 4×25 m rinnuli teateujumises. 5. koht
50 m rinnuli 44,32.Kokku 5 medalit.
Endised pärnakad: Bruno Nopponen 40-44 sai 9 medalit. Kuldmedalid 100m –
ja 200 m vabaltujumises, 4×25 m vabalt teateujumises. II kohad 25- ja 50
m rinnuliujumises, 25 ja 50 m vabaltujumises, 450 m vabaltujumine, 4×25
m rinnuli teateujumine.
Henry Kaarma 40-44 I koht 4×25 m vabalt teateujumine. II koht 100 ja 200
m vabaltujumine, 4×25 m rinnuliujumine, III koht 50 m rinnuli, 25 ja 50
ja 450 m vabalt Kokku 8 medalit
Merle Vantsi 50-54 I koht 25 ja 50 m rinnuli, 50 m vabalt, 4×25 m
vabalt, II koht 4x 25 m rinnuli, III koht 25 m vabalt Kokku 6 medalit
Aleksei Tereśtśenkov 50-54 I koht 100 m vabalt, 4x 25 m vabalt, II koht
200 m vabalt, 50 m rinnuli ja 4x 25 m rinnuli teateujumine. Kokku 5 medalit.

Lisaks autasustati taliujujaid Maailma Karika arvestuses. Artur saaavutas hõbemedali.PALJU ÕNNE!

 

ÕNNITLEME!Endrit Eesti Karika võistlustel: II koht 50 m selili ajaga 26,80   ja III koht 100 m selili 58,97

11.-12.03.2016 toimub sajaste mitmevõistlus.

Juhend

ÕNNITLEME! Madwave Challenge:Laura Kalvet II koht 100 m vabalt 1.06,19 ja Birgit Rebane III koht 50 m rinnuli 40,00

ÕNNITLEME! Marleen- Kirsika Braumanni III koht 400 m kompleksi 6.52,43
Günter Sepp 6. koht 100 m liblikat 1.32,77

20.02.2016 toimub Sõbrakeste II etapp Pärnus.

Juhend

05.-06.02.2016 toimub Suur Mitmevõistlus.

Juhend

15.-16.01.2016 toimuvad Pärnu Nelja Ala Mitmevõistlused.

Juhend

9.detsembril toimuvad Pärnu piparkoogivõistlus.

Juhend

 

Aura Openil saavutas Laura vanuses 2001-2002 III koha nii 100m sellili

ujumises kui ka 100m kompleksi ujumises.

ÕNNITLEME!

 

20.-21.novembril toimuvad Pärnumaa Meistrivõistlused.

Juhend

09.-10.oktoobril toimuvad Pärnu kompleksujumise võistlused.

Juhend

25.septembril toimuvad Pärnu pikamaaujumise võistlused.

Juhend

FINA võistlusmäärus kompleks ujumine:

Vastavalt EUL juhatuse otsusele on uuest hooajast vanuseklassid järgmised:
 
Juuniorid – P 98-99 , T- 99-00
Noored – P 00-01 , T- 01-02
Noortesarja vanused – P-02,03,04 ; T- 03,04,05